Dane kontaktowe

URZĄD MIEJSKI W DROHICZYNIE
NIP 544 00 03 844
REG 000528860

ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego 5
17-312 Drohiczyn
tel. 85 65 65 260
tel/fax: 85 65 57 080

 

Nazwisko i Imię

Stanowisko

Numer telefonu

Pokój nr

Email

Borzym Wojciech

Burmistrz Drohiczyna

85 65 65 260

13

burmistrz@drohiczyn.pl

Konobrocki Radosław

Sekretarz Gminy Drohiczyn

85 65 65 263

14

radek@drohiczyn.pl

Chrzanowska-Laszuk Alicja

Skarbnik Gminy Drohiczyn

85 65 65 266

2

skarbnik@drohiczyn.pl

Marciniuk Anna

Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego

85 65 65 264

7

usc@drohiczyn.pl

Jaroć Elżbieta

Kierownik Biura Obsługi Szkół

85 65 65 270

10

ela@drohiczyn.pl

Łopuska Maria

Inspektor ds. rolnictwa, turystyki i pożarnictwa

85 65 65 264

7

maria@drohiczyn.pl

Jaroć Janina

Inspektor ds. wymiaru podatków i opłat

85 65 65 265

5

janina@drohiczyn.pl

Kaliszuk Barbara

Inspektor ds. księgowości budżetowej

85 65 65 267

6

barbara.kaliszuk@ um.drohiczyn.wrotapodlasia.pl

Kosiński Marek

Inspektor ds. gospodarki gruntami

85 65 65 269

9

marek@drohiczyn.pl

Masłowska Regina

Inspektor ds. wymiaru podatków i opłat

85 65 65 265

5

wymiar@drohiczyn.pl

Mazurek Galina

Referent ds. księgowości budżetowej

85 65 65 267

6

halina@drohiczyn.pl

Romaniuk Weronika

Podinspektor ds. kadr, obsługi rady miejskiej i promocji Gminy

85 65 65 261

11

um@drohiczyn.pl

Walczuk Adam

Inspektor ds. informatyki i działalności gospodarczej

85 65 65 261

11

administrator@drohiczyn.pl

Wojtkowska Aleksandra

Inspektor ds. księgowości podatkowej

85 65 65 271

4

ks.podatki@drohiczyn.pl

Ziniewicz Monika

Inspektor ds. księgowości budżetowej

85 65 65 271

4

monika@drohiczyn.pl

Zgierun Sylwester

Inspektor ds. gospodarki komunalnej, ochrony środowiska i obrony cywilnej

85 65 65 270

10

sylwek@drohiczyn.pl

Żero Arkadiusz

Inspektor ds. zagospodarowania przestrzennego, inwestycji i drogownictwa

85 65 65 269

9

arek@drohiczyn.pl

Metryka strony

Udostępniający: Adam Walczuk

Wytwarzający/odpowiadający: Adam Walczuk

Data wytworzenia: 2016-09-01

Wprowadzający: Adam Walczuk

Data wprowadzenia: 2010-03-15

Data modyfikacji: 2017-06-13

Opublikował: Adam Walczuk

Data publikacji: 2010-03-15